Dom, ul. Polna

Polna, Żerniki Wrocławskie, dolnośląskie

  • 1 950 000 zł
  • 240,26 m²
  • 8 116,21 zł/m²

Zdjęcie

Anna Ząbek

Skontaktuj się

Dom, ul. Polna

Polna, Żerniki Wrocławskie, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 950 000 zł

240,26 m²

8 116,21 zł/m²

Dom, ul. Polna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 950 000 zł 240,26 m² 8 116,21 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 621 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1998

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 621 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1998

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 950 000 zł (8 116,21 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 240,26 m² (240,21 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1998
  • Działka: 1 621 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: biuroSWN.pl, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 355/7250/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom z pięknym ogrodem przy parku idealny dla rodziny z dziećmi!
Żerniki Wrocławskie, gmina Siechnice

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240,26 m²
(plus 51,15 m² części gospodarczej) położony na malowniczej działce 1621 m² to przestrzeń,
która łączy funkcjonalność, naturę i spokój. (...)

Agent

Anna Ząbek

790 311...

790 311 484

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Ząbek

790 311...

790 311 484

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Ząbek

Zostaw telefon, oddzwonimy