Apartament, ul. Wrocławska

Wrocławska, Żerniki Wrocławskie, dolnośląskie

  • 535 847 zł
  • 34,10 m²
  • 15 713,99 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Poslus...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Wrocławska

Wrocławska, Żerniki Wrocławskie, dolnośląskie

zaktualizowane:
29 marca 2026

535 847 zł

34,10 m²

15 713,99 zł/m²

Apartament, ul. Wrocławska

Zaktualizowane: 29 marca 2026

535 847 zł 34,10 m² 15 713,99 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 34,10 m², 2 pokoje; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
  • Budynek: apartamentowiec
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 50,50 m²
  • Media: klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: IGLICA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 29.03.2026
  •   numer ogłoszenia: IGM-MS-20842

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przy Parku osiedle z klasą dla tych, którzy cenią ponadczasowe piękno i komfort życia

Tam, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, powstaje miejsce szczególne. Osiedle Przy Parku, usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie XVII-wiecznego Parku Pałacowego, to inwestycja, która przywraca znaczenie słowom klasa i jakość . (...)

Agent

Katarzyna Posluszny

515 855...

515 855 939

71 796 66 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Posluszny

515 855...

515 855 939

71 796 66 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl