Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Bliźniaki Żerniki Wrocławskie - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 300 000 zł153,30 m² 8 480,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Polecamy naszą nową inwestycje w Żernikach Wrocławskich ul. Kanarkowa 8 Domy w zabudowie bliźniaczej (4 budynki) w centrum Żernik Wrocławskich. Boczna uliczka, ruch tylko lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł153,30 m² 8 480,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Nowoczesny dom dla Rodziny! 154 m2 w zabudowie bliźniaczej w Żernikach Wrocławskich zaprojektowany dla osób, które oczekują więcej niż standard: - funkcjonalny układ: nawet 4 sypialnie + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 349 000 zł140 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m, zlokalizowany w Żernikach Wrocławskich. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 540 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł154 m² 8 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom w zabudowie bliźniaczej Żerniki Wrocławskie, ul. Kanarkowa 153,53 m | 4 sypialnie | garaż w bryle | 1 300 000 zł Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 300 000 zł153 m² 8 496,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

ani podatku pcc 2%! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Malownicza okolica, dużo zieleni i terenów spacerowych. Blisko miasta, cicha i spokojna okolica. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji bez pcc Kameralne domy bliźniaki z ogrodem pod Wrocławiem Sprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Żernikach Wrocławskich - idealne dla rodziny ceniącej ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 098 900 zł148 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 120 m2 plus poddasze około 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Żerniki Wrocławskie, z szybkim dojazdem do Wrocławia (ok. 15-20 minut). To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 121 m2 plus poddasze około 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jeśli marzysz o bezpiecznym, spokojnym miejscu do życia dla swojej rodziny - ta inwestycja w Żernikach Wrocławskich została stworzona właśnie z myślą o Was. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy o powierzchni 120m + 28m poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 098 900 zł148 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom bliźniaczy z ogrodem | Żerniki Wrocławskie | 120,31 m | II kw. 2027 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31 m (identyfikator 1b(g)),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom bliźniaczy z ogrodem | Żerniki Wrocławskie | 120,31 m | II kw. 2027 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31 m (identyfikator 4b(g)),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom bliźniaczy z ogrodem | Żerniki Wrocławskie | 120,31 m | II kw. 2027 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31 m (identyfikator 3b(g)),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom bliźniaczy z ogrodem | Żerniki Wrocławskie | 120,31 m | II kw. 2027 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31 m (identyfikator 3a(g)),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom bliźniaczy z ogrodem | Żerniki Wrocławskie | 120,31 m | II kw. 2027 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31 m (identyfikator 2b(g)),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 297 000 zł140 m² 9 264,29 zł/m²